Menu Close

Saugūs vaikai. Sveika gyvensena

SAUGŪS VAIKAI. Sveika gyvensena

Šiais metais „Kodėlčiukų” grupės veikloje prisidėjo socialinės, emocinės ir sveikos gyvensenos kompetencijos ugdymo programa „SAUGŪS VAIKAI“.

Spalio mėnuo skirtas temai „Sveika gyvensena“. „Kodėlčiukų” spalio 16 dieną laukė judesio korekcijos specialistė Virginija ir savaitę pradėjo su mankšta. 

Spalio 17 dieną, pakalbėjome apie maisto piramidę ir sveikos mitybos naudą.

Spalio 18 dieną daugiau sužinojo apie dantukų priežiūrą, pasikartojo kaip taisyklingai valytis dantis ir pasižadėjo užpildyti visą dantukų valymo kalendorių.

Spalio 19 d. ,,Kodėlčiukų” grupėje vyko „Penki pojūčiai“ projekto užsiėmimas. Vaikai susipažino su penkiais pagrindiniais pojūčiais, sužinojo kaip svarbu saugoti sveikatą. Atliko mankštą akytėms, paslaptingoje dėžutėje lytėjo kažką labai kvepiančio, ragavo skanumynų, išbandė spalvotą taką be batukų ir įvairiausiomis spalvomis išmargino mandalą.
Užsiėmimą pravedė Pasvalio r. sav. Švietimo pagalbos tarnybos socialinė pedagogė Daiva Šieniauskienė ir Pasvalio Visuomenės sveikatos biuro specialistė dirbanti ugdymo įstaigose Dalia Kairytė- Ščepanovič.
 
Spalio 20 d. ,,Kodėlčiukų” grupės vaikai gaminosi savo sveikuolišką užkandžių lėkštę, patys plovė pjaustė ir maišė vaisių salotas. Savo gamintu maistu vaišino mūsų nuostabias darželio virėjas.
 
Spalio 23 d. su ,,Kodėlčiukų” grupe lankėmės Odontologijos klinikoje DENSANAS. Gydytojas odontologas Mindaugas Briedis supažindino vaikus su savo kabinetu, papasakojo kaip teisingai prižiūrėti dantukus, patikrino vaikų žinias ir leido pasėdėti, pasirodo ne tokioje ir baisioje kėdėje. Ačiū už priėmimą.
 
Socialinė pedagogė Zita Asbergaitė.
Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą