Menu Close

UGDYMAS

Ikimokyklinis ugdymas teikiamas vaikams nuo 1,5–6 (5) metų.
Ugdymas organizuojamas pagal ikimokyklinio ugdymo programą „Aukime kartu“.  Nuoroda

 IKIMOKYKLINIO UGDYMO PROGRAMOS GAIRĖS  Nuoroda

Rekomendacijos ikimokyklinio ugdymo pedagogui „Žaismė ir atradimai“https://www.emokykla.lt/titulinis/pradzia/-zaisme-ir-atradimai rekomendacijos-ikimokyklinio-ugdymo-pedagogui/45946?home=true

Užsiėmimų grafikus tėveliai gali matyti prisijungę prie portalo ,,Mūsų darželis“

2024-2025 MOKSLO METŲ PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO PLANAS Nuoroda

Jei vaikas pagal priešmokyklinio ugdymo programą pradėjo ugdytis, kai jam tais kalendoriniais metais buvo 5 metai, tai vadovaujantis Vaiko ugdymo ir ugdymosi poreikių, pažangos įvertinimo tvarkos aprašu, įvertinus vaiko ugdymo ir ugdymosi poreikių, pažangą, priešmokyklinis ugdymas gali trukti dvejus metus.

Priešmokyklinukai ugdomi pasitelkiant rekomendacijų rinkinį „Patirčių erdvės“.
„Patirčių erdvės“ I knyga Nuoroda
„Patirčių erdvės“ II knyga Nuoroda

Rekomendacijų rinkinys „Patirčių erdvės“ yra praktiniai patarimai priešmokyklinio ugdymo pedagogams, kaip grupėje ar kitose erdvėse organizuoti įdomias, prasmingas, tikslingas, šiuolaikiškas ir į 5–6 m. vaikų iniciatyvas orientuotas veiklas, kurios padėtų vaikams augti ir bręsti kaip asmenybėms, išsiugdyti kompetencijas, numatytas priešmokyklinio ugdymo programoje ir šitaip pasirengti mokytis mokykloje…

Užsiėmimų grafikus tėveliai gali matyti prisijungę prie portalo ,,Mūsų darželis“

Socialinio-emocinio ugdymo programa, priemonė Kimochis – puikus būdas mokyti vaikus apie jausmus: mokyti  juos įvardinti, paaiškinti tai, ką jaučia. Kimočiai padeda aptarti ne tik tai, ką vaikas jaučia šią akimirką, bet ir tai, kas įvyko namuose, gatvėje, parduotuvėje, žiūrėtame filme ir pan.
„Kimochis“ padeda vaikui įgyti žinių, įgūdžių, kurie reikalingi, kad jis galėtų suprasti bei valdyti savo emocijas, globoti bei rūpintis kitais, priimti atsakingus sprendimus ir konstruktyviai spęsti  keblias situacijas.
„Kimochiai“ – skirtingus charakterius turinčios lėlės, pavyzdžiui, Debesėlis, Vikšrelis, Katė, Balandė Meilė ir kt. Kiekvienas personažas „slepia kokį nors jausmą“ ir moko vaikus apie juos kalbėti, juos įvardinti ir paaiškinti, ką jaučia.

Daugiau galite sužinoti:
httpv://www.youtube.com/watch?=MXqalRKrf60&feature=player_embedded
httpv://www.youtube.com/watch?v=dzb2tdS0WVM&feature=related

Skip to content