Menu Close

Mylėkime ir rūpinkimės gyvūnais

Balandžio mėnesį Pasvalio lopšelyje-darželyje „Žilvitis“ vyko kūrybiškumo savaitė „Aš ir mano augintinis“. Mažieji ikimokyklinės ugdymo įstaigos lankytojai visą savaitę grupėse kartu su auklėtojomis atliko įvairias užduotėles: piešė, lipdė naminius gyvūnus, vyko pokalbiai apie šių gyvūnų priežiūrą, rūpinimąsi. Darželio koridorių stendus papuošė vaikučių kūrybiniai darbeliai tema „Aš ir mano augintinis“. Taip pat vyko labdaros akcija beglobiams gyvūnams paremti. Pinigėlius aukojo įstaigos darbuotojai, vaikai bei jų tėveliai. Akcijos metu surinkti 138 eurai. Už šią sumą buvo nupirkta net 180 kg maisto šunims ir 6 kg maisto katėms. Su būreliu vaikų aplankėme Panevėžio gyvūnų globos namus ir ten gyvenantiems keturkojams bičiuliams padovanojome nupirktą maistą.

Kūrybiškumo savaitę vainikavo finalinis renginys, kurio metu salėje visi vaikai, auklėtojai bei kiti darželio darbuotojai žiūrėjo paruoštas skaidres su  vaikų, darbuotojų bei jų augintinių nuotraukomis. Taip pat renginio metu vaikučiai minė mįsles, atsakinėjo į įvairius smagius klausimus, dainavo dainelę „Katinėlis miau miau“. Šventėje dalyvavo ir mažuosius džiugino mopsų veislės šuniukas Tako. Kiekviena grupė dovanų gavo po gražų kalendorių su kačiukų ir šuniukų nuotraukomis.

„Apie žmogaus širdį galima spręsti iš to, kaip jis elgiasi su gyvūnais.“ (Imanuelis Kantas)  Nuoširdžiai dėkojame visiems, dalyvavusiems akcijoje beglobiams gyvūnams paremti.

Renginio organizatorė

Specialiosios grupės auklėtoja Rasa Jankauskienė

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą